فروش عمده برنج برای برنج فروشانی که به کیفیت اهمیت می‌دهند

مسلما بسیاری از مردم کشورمان به دلایل مختلف مانند ترس از سرقت اطلاعات کارت بانکی! یا نگرانی از فرستاده نشدن کالا پس از پرداخت! ترجیح می‌دهند خرید خود را به صورت حضوری و از مغازه‌ها و سوپرمارکت‌ها انجام دهند. شمال‌برنج می‌تواند در کنار خرده فروشی آنلاین خود (که قسمت اصلی کسب و کارش می‌باشد)، برنج مورد نیاز کسانی که قصد خرید عمده (بصورت تناژ) به منظور فروش فیزیکی در منطقه خود را دارند نیز تامین کند.

شرایط فروش عمده شمال‌برنج

1- شمال‌برنج فقط برنج خالص کار می‌کند. ما هرگز برنج را حتی به سفارش خود مشتری مخلوط نمی‌کنیم مگر اینکه روی کیسه عبارت برنج مخلوط ذکر شود.
2- معامله بصورت نقدی می‌باشد.
3- کیسه‌های برنج می‌تواند در انواع مختلف متقال، پلاستیکی، کنفی یا طرحدار (مانند کیسه‌های شمال‌برنج) و با چاپ برند یا طرح مورد درخواست مشتری روی آن و در اندازه‌های 10 و 20 کیلویی سفارش داده شود. هزینه‌ی سفارش و آماده سازی کیسه بر عهده مشتری می‌باشد.
4- برنج می‌تواند به صورت سورتینگ و بوجار (الک) شده یا نشده بسته بندی و تحویل شود. همچنین بصورت کیسه‌های 80 کیلویی مستقیم از کارخانه شالیکوبی نیز قابل تحویل می‌باشد (مناسب مصرف).
5- شمال‌برنج فقط قادر به تهیه برنج‌های طارم هاشمی (کشت اول و دوم) از مناطق دابودشت و فریدونکنار و آمل و بابل، فجر و شیرودی به صورت عمده می‌باشد.
6- با رضایت مشتری، نام او به عنوان مشتریان عمده شمال‌برنج در سایت درج می‌گردد.
7- فروش بصورت حواله‌ای و به صورت قرارداد حقوقی نیز انجام می‌شود.
8- تا وزن 500 کیلوگرم را می‌توانید از طریق سایت و به صورت آنلاین سفارش دهید. تخفیف وزنی‌ و تخفیف برنج‌بن در خرید با این وزن باعث می‌شود قیمت این خرید با خرید عمده تفاوت چندانی نداشته باشد.

قیمت فروش عمده

قیمت فروش عمده به پارامترهای مختلفی بستگی دارد (مقدار تناژ، قیمت روز، محل تحویل، سورتینگ و بسته بندی برنج و غیره). برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید. کلیه طرح‌ها و تخفیف‌ها و جشنواره‌های خرده فروشی آنلاین برای فروش عمده بی‌اثر می‌باشند.

چه کسانی مشتریان عمده برنج شمال‌برنج می‌باشند؟

مغازه‌داران و بنکدارانی که به هر نحوی در ارتباط با پخش برنج در منطقه خود هستند و دسترسی به شخص یا فروشنده قابل اعتمادی از شمال کشور برای تهیه برنج مورد نیاز خود ندارند، شرکت‌های پخش مواد غذایی که در زمینه پخش برنج فعالیت می‌کنند، رستوران‌های با کیفیت و آشپزخانه‌هایی که برنج ایرانی سرو می‌کنند، شرکت‌های بزرگ که قصد داشته باشند برای کارمندان خود برنج ایرانی تهیه کنند، ارگان‌های دولتی و نظامی، هیئت‌های مذهبی، هتل‌های با کیفیت، تالارهای پذیرایی و هر شخص حقیقی یا حقوقی که نیاز به حجم زیادی از برنج داشته باشد. البته وجود نقدینگی لازم برای خرید محصول گرانی مانند برنج شرط اولیه و ضروری برای خرید عمده‌ی آن می‌باشد.

چه تضمینی برای خالص بودن برنج‌ها در فروش عمده وجود دارد؟

برای مجموعه‌ی شمال‌برنج، فروش آنلاینِ خرده فروشی یا فروش عمده‌ی خارج از سایت از منظر کیفیت و خلوص برنج هیچ تفاوتی ندارد. فروختن برنجی که مخلوطی از چند برنج باشد به قیمت برنج گرانتر یعنی دزدی و مقدار آن فرقی ندارد 10 کیلو باشد یا 100 تن. لطفا مطلب تضمین اصالت و خالص بودن برنج‌‌های فروشگاه شمال‌برنج را مطالعه نمایید.

پاسخگوی پرسش‌های شما هستیم.
  info@shomalberenj.com