برنج رایگان برای کسانی که به دیگران اهمیت می دهند

به نام خداوند روزی دهنده‌ی بی منت

فروشگاه اینترنتی شمال‌برنج برای گسترش فعالیت‌های خود و آشنایی بهتر خریداران با محصولاتش پا را از بازاریابی سنتی فراتر نهاده و از تمام افراد در سراسر کشور پهناور ایران دعوت به همکاری می‌نماید. تمام کاربران سایت می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

طرح برنج رایگان بدین گونه است که برای مثال، شما کاربر سایت هستید و از برنج ما استفاده کرده‌اید و مجموعه شمال‌برنج توانسته رضایت شما را از خریدتان جلب کند. حال شما به اطرافیانتان، به فامیل‌ها و دوستان خود، این فروشگاه اینترنتی را معرفی می‌کنید و توصیه می‌کنید که برنج مصرفی‌شان را از شمال‌برنج بخرند یا اینکه خود شخصا اقدام به خرید برای آن‌ها می‌کنید. شما با انجام همین معرفی یا خرید برای دیگری، یک نماینده مجازی برای شمال‌برنج محسوب شده و همانند یک بازاریاب، به ازای هر 400 کیلوگرم فروش (مصرف دو خانوار)، 10 کیلوگرم برنج رایگان دریافت می‌کنید. این 10 کیلوگرم به حساب کاربری شما اضافه می‌شود و شما با ورود به پروفایل کاربریتان می‌توانید از مقدار برنج رایگانتان مطلع شوید. پس اگر می‌خواهید برنج رایگان تهیه کنید (قابل توجه خانم‌های خانه‌)، تنها کاری که لازم است انجام دهید معرفی فروشگاه اینترنتی شمال‌برنج (shomalberenj.com) به دیگران است و به همین راحتی می‌توانید همه یا بخشی از برنج مصرفی خانواده خود را بصورت رایگان تهیه کنید. این یک بازی سه سر برد است. هم شما سود کرده‌اید، هم کسی که شمال‌برنج را به او معرفی کرده‌اید چرا که او برنج خالص و بسیار مرغوب و بدون خرد و نیم‌دانه را با مناسب‌ترین قیمت خریداری کرده است و هم شمال‌برنج توانسته خدمات و فعالیتش را در این امر مهم گسترش دهد. پس تکرار می‌کنیم تنها کاری که شما لازم است انجام دهید معرفی فروشگاه اینترنتی شمال‌برنج به دیگران (برای وارد شدن آن‌ها به سایت و خرید) یا خرید مستقیم برای آن‌ها (از حساب کاربری خودتان) است.

برای استفاده از این طرح باید چکار کنم؟

برای استفاده از طرح برنج رایگان شما لازم نیست کار خاصی در سایت انجام دهید (مثلا جزو اعضای طلایی یا نقره‌ای سایت شوید!)، حتی لازم نیست از وجود این طرح مطلع باشید!؛ همین‌که ما را برای خرید برنج به شخص دیگری معرفی می‌کنید در واقع مشمول این طرح می‌شوید و از مزایای آن بهره خواهید برد. روش بهتر و اصولی‌تر، خرید مستقیم برای شخص دیگر توسط خودتان است.

شمال‌برنج چگونه می‌فهمد من معرف یک خریدار هستم؟

وقتی مشتری برای اولین بار خرید می‌کند، ما نحوه‌ی آشنایی با سایت شمال‌برنج را از او می‌پرسیم و اگر او به شخص خاصی اشاره کند ما مشخصاتش را دریافت می‌کنیم و با اعضای خود تطبیق می‌دهیم. در صورتی که نتوانیم شخص مورد نظر را از بین اعضای خود پیدا کنیم، با خریدار تماس می‌گیریم تا با دریافت مشخصات دقیقِ شخص معرفی کننده، بتوانیم او را به عنوان معرف ثبت کنیم چرا که این موضوع برای ما بسیار مهم است. (پ.ن: اگر فکر می‌کنید عملیات بالا دقیق نیست و می‌خواهید خیال خود را راحت کنید، گزینه‌ی خرید برای دیگران را انتخاب نمایید و مستقیم برای شخص مورد نظر (از حساب کاربری خودتان) خرید کنید تا به طور خودکار وارد این طرح شوید).

قوانین طرح برنج رایگان

طرح برنج رایگان برای ما بسیار مهم است و روی آن کار و فکر زیادی صورت گرفته است. این طرح همانند هر طرح دیگری، در صورت نداشتن قوانین محکم و درست می‌تواند مورد سو استفاده قرار بگیرد؛ به همین منظور ما یکسری قوانین ساده و کاملا روشن وضع کرده‌ایم تا هم ما و هم کاربران عزیز متضرر نشوند.
1- فقط کسی می‌تواند به عنوان معرفِ یک خریدار از طرح برنج رایگان استفاده کند که قبلا در سایت ثبت نام کرده باشد. اگر شخصی پس از خرید یک مشتری در سایت ثبت نام کند حتی اگر واقعا معرف او بوده باشد شامل این طرح نخواهد شد.
2- قانون فعلی برنج رایگان به صورت 400 کیلوگرم فروش و 10 کیلوگرم برنج رایگان می‌باشد ولی این قانون می‌تواند بر حسب شرایط تغییر کند و بیشتر یا کمتر شود؛ اما قانون جدید عطف به ماسبق نخواهد شد، یعنی برنج‌های رایگانی که با قانون قبلی بدست آمده‌اند به همان صورت باقی خواهند ماند و قانون جدید فقط روی خرید‌های جدید اعمال خواهد شد.
3- خریدهای دوم و سوم و چهارم یک مشتری که با معرفی شما وارد سایت شده باشد، به ترتیب 75%، 50% و 25% برنج رایگان خرید اول را به همراه دارد و از خرید پنجمِ آن مشتری، هیچ برنج رایگانی به شما تعلق نمی‌گیرد. راه‌حل بهتر برای شما، خرید مستقیم برای دیگران است که این محدودیت را نخواهد داشت. (پ.ن: درصدهای بالا نیز مانند قانون برنج رایگان ممکن است تغییر کنند ولی عطف به ماسبق نخواهند شد).
4- برنج رایگان شما از همان نوعِ برنجی است که باعث فروش آن شده‌اید. اگر از چند نوع برنج فروخته‌اید برنج رایگان شما به نسبت هر برنج (جداگانه) محاسبه خواهد شد. این محاسبه به صورت خودکار و توسط سیستم سایت صورت می‌گیرد.
5- در خرید مستقیم برای دیگران، تخفیف وزنی و تخفیف برنج‌بن حذف می‌گردند و طرح برنج رایگان برای خرید کننده اعمال می‌گردد.
6- در خرید مستقیم برای دیگران، شمال‌برنج حق خود می‌داند در صورت مشخص شدن شخصی بودن خرید و سو استفاده‌ی کاربر، طرح برنج رایگان را برای آن سفارش بی‌اثر کند.
7- مقدار برنج رایگان برای امکان درخواستِ تحویل، حداقل 10 کیلوگرم می‌باشد. برنج‌ رایگان منقضی نمی‌شود (برعکس برنج‌بن که اعتبار یکساله دارد).
8- سفارش تست برنج شامل طرح برنج رایگان نمی‌شود.

در صورتی که سوال، پیشنهاد یا انتقادی نسبت به این طرح دارید با ما تماس بگیرید. مشتاق شنیدن صدا و نظرات شما هستیم.

پاسخگوی پرسش‌های شما هستیم.
  info@shomalberenj.com