روش‌های ارسال و تحویل برنج در شمال‌برنج

ما در مجموعه‌ی شمال‌برنج درک می‌کنیم که یکی از اصلی‌ترین خواسته‌های کاربران در خرید آنلاین ارسال سریع و ارزان می‌باشد لذا با روش‌های متنوع ارسال و رایگان کردن بیشتر آن‌ها سعی کرده‌ایم تجربه‌ی لذت بخشی از یک خرید آنلاین را برای کاربرانمان فراهم کنیم.

پست سفارشی

تنها روشِ ارسال برنج به درب منزلِ مشتریان پست سفارشی می‌باشد. از مزایای این روش داشتن کد رهگیری برای مرسولات به منظور پیگیری لحظه‌ای سفارش و مهر و موم شدن مرسوله می‌باشد. اگر از هزینه‌ی ارسالِ کالای سنگینی مثل برنج با این روش نگرانید به عرض شما می‌رسانیم که شمال‌برنج با هماهنگی پست، مبلغ ارسال با این روش را بسیار پایین آورده است. زمان ارسال با این روش بسته به منطقه جغرافیایی و فاصله از مازندران بین 2 تا 7 روز کاری می‌باشد.

پست پیشتاز

این روش فقط برای ارسالِ تست برنج در دسترس کاربران می‌باشد و سریعترین روش ارسال به درب منزل می‌باشد. زمان ارسال با این روش بین 24 تا 72 ساعت است. این روش همه‌ی مزایای پست سفارشی به اضافه‌ی سرعت بیشتر در ارسال را دارد.

اتوبوس

ارسال با اتوبوس سریعترین روش ارسال برنج بین همه‌ی روش‌های موجود می‌باشد و به همین دلیل یکی از محبوب‌ترین روش‌های ارسال بین کاربرانِ شمال‌برنج است. شهرهایی که امکان ارسال با این روش را دارند در همان روز یا حداکثر روز بعد می‌توانند برنج خود را دریافت کنند. از مزایای این روش رایگان بودن آن (پرداخت کرایه توسط شمال‌برنج)، سرعت بسیار بالای ارسال، بیمه بودن بار، داشتن بارنامه جهت پیگیری، تماس با گیرنده پس از رسیدن اتوبوسِ حامل بار به مقصد و امکان ارسال در روزهای تعطیل می‌باشد. از معایب این روش هم عدم تحویل درب منزل (تحویل در انبار همان ترمینال) و دریافت مبلغ کمی از مشتری بابت انبارداری می‌باشد.
یــک تــوضـیــح: شمال‌برنج برای ارسال برنج با این روش با ترمینال بزرگ آمل همکاری دارد که به شهرهای اصفهان، شیراز، اهواز، کرمانشاه، یزد، رفسنجان، کرمان، گرگان، گنبد، مشهد، بروجرد، اراک، خرم آباد، تبریز، شهرکرد، سنندج، قم، اردبیل، ارومیه، رشت، کرج و تهران (هر سه ترمینالِ شرق، غرب و جنوب) به صورت همه روزه اتوبوس مستقیم دارد. متاسفانه شهر فریدونکنار فاقد ترمینال مسافربری در شان مردم خود بوده و امکان کار کردن با دو ترمنیالِ کوچک موجود در این شهر برای شمال‌برنج وجود نداشته است.

پست رستانت

پست رِستانت (Restante Post) یکی از روش‌های جدید پستی است که در آن فرستنده (شمال‌برنج) به جای ذکر آدرسِ منزل گیرنده برای تحویل برنج، آدرس یکی از دفاتر پستی را ذکر می‌کند و گیرنده خود به آن دفتر پستی مراجعه کرده و برنج خود را تحویل می‌گیرد. از مزایای این روش رایگان بودن آن (پرداخت کرایه توسط شمال‌برنج) و تعداد شعب زیاد پست در کشور و داشتن کد رهگیری برای مرسولات ارسال شده به منظور پیگیری لحظه‌ای و تماس با گیرنده پس از رسیدنِ برنج به دفتر پستی مقصد می‌باشد. در واقع پست رستانت همان پست سفارشی است ولی گیرنده به جای تحویل درب منزل باید خود به دفتر پستی برود و برنج خود را دریافت کند. زمان ارسال این روش مانند پست سفارشی می‌باشد. لیست دفاتر پستی هر شهر نیز در سایت موجود است که در صورت اشتباه بودن اطلاعات ثبت شده یا ثبت نبودن یک دفتر پستی در منطقه شما، می‌توانید با شمال‌برنج تماس بگیرید تا ویرایش/اضافه گردد و مورد استفاده شما و همشهریانتان قرار بگیرد.

باربری

باربری روش دیگر ارسال برنج می‌باشد. وجود شبکه گسترده‌ی شرکت‌های باربری در کشور باعث شده است در هر شهر یک یا چند باربری برای دریافتِ بار ارسال شده با این روش وجود داشته باشد. ارسال با این روش نیز مانند روش‌های اتوبوس و پست رستانت رایگان است (پرداخت کرایه توسط شمال‌برنج) و زمان ارسال نیز بین 1 تا 4 روز کاری می‌باشد. اگر آدرس منزل یا محل کار شما نزدیک یکی از این باربری‌هاست یا امکان ارسال با اتوبوس در شهر شما وجود ندارد و نمی‌خواهید از روش پست سفارشی و پست رستانت استفاده کنید این روش مناسب شما خواهد بود. از معایب این روش عدم ارسال درب منزل و دریافت مبلغی از مشتری با عنوان انبارداری است. لیست باربری‌های هر شهر نیز در سایت موجود می‌باشد که در صورت اشتباه بودن اطلاعات ثبت شده یا ثبت نبودن یک باربری در منطقه شما، می‌توانید با شمال‌برنج تماس بگیرید تا ویرایش/اضافه گردد و مورد استفاده شما و همشهریانتان قرار بگیرد.

پاسخگوی پرسش‌های شما هستیم.
  info@shomalberenj.com